Zamknij
Retail Concept
Otwarta Galeria Karuzela w Wodzisławiu Śląskim
10/12/2013
4 grudnia 2013 roku została otwarta Galeria Karuzela. Obiekt handlowy o powierzchni 6,4 tys. mkw. zlokalizowany jest w Centrum Wodzisławia Śląskiego, przy skrzyżowaniu ulic Witosa i Targowej. Obiekt znajduje się w zasięgu około 156 tys. mieszkańców miasta oraz okolic.

- Galeria Karuzela to odpowiednia oferta handlowo-usługowa, którą stworzyliśmy zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Ogromna frekwencja na otwarciu świadczy o tym, iż bardzo dobrze dopasowaliśmy mix najemców i zainteresowaliśmy ofertą klientów. Jesteśmy przekonani, że ten obiekt zagości na stałe w świadomości mieszkańców i będzie przystankiem zakupowym dla nich – mówi Alina Pękalska z firmy Retail Concept, która w pełni skomercjalizowała galerię.

Obiekt jest skomercjalizowany w 98 proc. Głównymi najemcami Galerii Karuzela są Polomarket, Martes Sport, Rossmann, RTV Euro AGD, Pepco, Deichmann i Euro Apteka oraz sklepy sieci LPP: Reserved, Sinsay, Cropp, House i Mohito. Do dyspozycji klientów będzie około 220 miejsc parkingowych.

Komercjalizacją Galerii Karuzela zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca  się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski.

 

 
  • Otwarta Galeria Karuzela w Wodzisławiu Śląskim
  • Otwarta Galeria Karuzela w Wodzisławiu Śląskim
  • Otwarta Galeria Karuzela w Wodzisławiu Śląskim
<
>
 
 
copyright © 2020


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 992861