Zamknij
Retail Concept
Galeria Królewska w Sandomierzu
18/10/2012

Galeria Królewska w Sandomierzu to kolejny obiekt, którego otwarcie przewidziane jest na przyszły rok. Centrum pomieści około 20 sklepów i punktów usługowych. Inwestorem jest firma Wodrol Inwestycje z Lublina, a komercjalizuje Retail Concept.

Obiekt powstaje w północno-zachodniej części Sandomierza, u zbiegu ulic Słowackiego i Armii Krajowej na terenie największych osiedli mieszkaniowych. Galeria jest bardzo dobrze skomunikowana i zarówno sandomierzanie, jak mieszkańcy okolicznych miejscowości, będą mogli dogodnie do niej dojechać głównymi drogami miasta.

– Dobór najemców został dopasowany tak, aby ich oferta odpowiadała codziennym potrzebom mieszkańców – mówi Alina Pękalska, leasing manager w firmie Retail Concept która komercjalizuje obiekt. – Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z operatorem spożywczym, sklepem z elektroniką, drogerią, apteką i potencjalnymi najemcami z innych branż „pierwszej potrzeby”. Rynki handlowe w średnich miastach, takich jak Sandomierz, nie są jeszcze nasycone, co pozwala najemcom osiągnąć sukces biznesowy.

Źródło: http://www.egospodarka.pl/86484,Galeria-Krolewska-w-Sandomierzu,1,78,1.html

 

 
  • Galeria Królewska w Sandomierzu
 
 
copyright © 2020


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 992830