Zamknij
Retail Concept
Galeria Karuzela w Białej Podlaskiej otrzymała finansowanie
04/04/2018
Projekt Karuzela ma zapewnione finansowanie bankowe

Bank Gospodarstwa Krajowego sfinansuje budowę Karuzeli w Białej Podlaskiej. „Bank dobrze ocenił potencjał miasta i zdecydował się sfinansować nasz projekt” – mówi Grzegorz Pękalski z Karuzela Holding. „Finansowanie bankowe to jeden z ostatnich etapów przed rozpoczęciem budowy. W tej chwili kończymy przetarg na wybór generalnego wykonawcy” – dodaje Pękalski.

W ramach projektu w pierwszym etapie powstanie galeria Karuzela o powierzchni handlowej 14.000 m kw i sklep Agata Meble o powierzchni 7.000 m kw. W drugim etapie powstanie dodatkowo około 10.000 m kw powierzchni handlowej. Projekt jest wynajęty w ponad 70% a jego głównymi najemcami będą sklepy: Intermarche, Reserved, CCC, Martes Sport, New Yorker, House, Świat Książki, Cropp, Home & You, Rossmann.

W ramach spółki Karuzela Holding działają obecnie 4 projekty w Turku, Lublińcu, Wodzisławiu Śląskim i Wrześni o łącznej powierzchni GLA ponad 32.000 m kw. W 2018 roku planowana jest rozbudowa Karuzeli w Lublińcu a w kolejnym  - w Wodzisławiu Śląskim. Poza tym spółka planuje kolejne projekty w Kołobrzegu, Świebodzinie, Wągrowcu i Tarnobrzegu

 

 
  • Galeria Karuzela w Białej Podlaskiej otrzymała finansowanie
 
 
copyright © 2020


projekt i wykonanie
Liczba wyświetleń strony www.retailconcept.pl : 966347